Dorpsgenoten, zoals u weet, is de gemeente Leeuwarden inmiddels uitgebreid met een flink aantal dorpen. Bijna al deze dorpen zijn ontsloten met het openbaar vervoer van Arriva. Het is goed mogelijk dat u en uw dorpsgenoten gedachtes heeft over het openbaar vervoer in uw dorp. Wat is goed en wat kan beter? We willen u daarom graag in kennis stellen van het bestaan van de klankbordgroep openbaar vervoer in Leeuwarden.
De klankbordgroep behandelt het openbaar vervoer in de gemeente. Het betreft zaken over dienstregeling, routevoering, frequentie en materiaal. De groep komt twee keer per jaar bijeen om deze onderwerpen te bespreken.

De klankbordgroep wordt vertegenwoordigd door de wijken in Leeuwarden maar wij willen ook de dorpen de kans geven om mee te praten over het openbaar vervoer. De volgende bijeenkomst is op 20 april 2020 op het gemeentehuis.
U bent van harte welkom. Mocht u interesse hebben dan verzoek ik u voor april een mailtje te sturen.

Met vriendelijke groet,

Ate de Haan | Verkeerskundige
Team Verkeer & Vervoer

Sector ROI

E Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
T 14 058